Команда
Тріфонов Максим Андрійович
Адвокат

Тріфонов Максим Андрійович

Напишіть мені

Cпеціалізація:

Податкове, трудове та тендерне право. Спори з контролюючими органами.

Освіта:

Максим отримав освіту у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого на господарсько-правовому факультеті.
Під час навчання розпочав pro bono роботу у Юридичній клініці при Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, де здобув перший юридичний досвід.

Досвід роботи:

У 2018 році за результатами стажування був прийнятий на посаду молодшого юриста у Адвокатському об'єднанні "Макмел".
У 2019 році обрав для себе напрямок вирішення спорів з контролюючими органами, що включає у себе супровід, адміністративне оскарження результатів перевірок, а також судове оскарження рішень контролюючих органів.
У 2020 році був прийнятий на посаду старшого юриста в Адвокатському об'єднанні "Белпарт" та почав активно працювати над розвитком суміжної спеціалізації - "Тендерне право".
У 2021 році підвищено до посади помічника адвоката для подальшого отримання статусу адвоката.
У 2024 році Максим здобув статус адвоката Адвокатського об’єднання «Белпарт».

Досягнення:

Максим успішно захистив бізнес під час перевірок податкових органів, Держпраці та Держпродспоживслужби України, що призвело до скасування протиправних рішень контролюючих органів на загальну суму більше 8 мільйонів гривень.
Розробив ефективний унікальний механізм виключення платників податку на додану вартість з переліку ризикових.
У новій спеціалізації "Тендерне право" має більше 40 успішно підготовлених та супроводжених тендерів на загальну суму 30 мільйонів гривень.
Максим професійно займається кік-боксингом та пауерліфтингом.