Команда
Коваленко Владислав Андрійович
Адвокат

Коваленко Владислав Андрійович

Напишіть мені

Спеціалізація:

Договірне право. Захист комерційної таємниці та прав інтелектуальної власності бізнесу. Господарські спори.

Освіта:

Владислав отримав освіту у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за спеціалізацією "Право" та у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця за спеціалізацією "Міжнародний бізнес".
У 2017 році під час навчання розпочав юридичну діяльність у Юридичній клініці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Досвід роботи:

У 2018 році за результатами стажування був прийнятий на посаду молодшого юриста у Адвокатському об'єднанні "Макмел". Основними напрямками роботи Владислав обрав практики "Договірне право" та "Право інтелектуальної власності".
У 2020 році був прийнятий на посаду старшого юриста в Адвокатському об'єднанні "Белпарт" та почав активно працювати над розвитком практики "Інформаційне право".
У 2021 році підвищено до посади помічника адвоката для подальшого отримання статусу адвоката.
У 2024 році Владислав здобув статус адвоката Адвокатського об’єднання «Белпарт».

Досягнення:

Владислав вдосконалив судову практику із захисту комерційної таємниці бізнесу шляхом запровадження іноземної моделі договору, чим забезпечив підприємства фінансовими гарантіями на випадок розкриття інформації.
Владислав є автором наукових робіт з права та економіки, опублікованих, у тому числі, у фахових українських виданнях (Журнал східноєвропейського права).
Владислав займається шахами. Вивчає літературу як вид мистецтва.