Команда
Бєлолипецьких Анна Сергіївна
Керуючий партнер. Адвокат

Бєлолипецьких Анна Сергіївна

Напишіть мені

Спеціалізація:

Податкове право та захист бізнесу. Спори з контролюючими органами.

Освіта:

Анна отримала освіту у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за спеціалізацією із захисту бізнесу на господарсько-правовому факультеті.

Досвід роботи:

Юридичний шлях розпочато у 2012 році на посаді молодшого юриста в Адвокатському бюро.
У 2015 році Анна отримала посаду керівника Харківського офісу Адвокатського об'єднання "Макмел", очолила практику "Податкове право" та забезпечила захист клієнтів об'єднання у спорах із контролюючими органами.
У 2018 році Анна стає партнером Адвокатського об'єднання "Макмел", приймає участь в управлінні компанії та навчанні персоналу.
2020 рік є роком заснування власного Адвокатського об'єднання "Белпарт" та зміцнення сил об'єднання професійними фахівцями у галузі господарського, договірного, інтелектуального, трудового та корпоративного права.

Досягнення:

Анна врятувала підприємства від незаконних штрафних санкцій контролюючих органів, загальний розмір яких сягає 97 мільйонів гривень. Створила систему оптимізації праці, яка надає можливість роботодавцям легально використовувати цивільно-правові договори як альтернативу працевлаштуванню персоналу.
Анна є професійною спортсменкою та членом Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму. У 2019 році стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті бодібілдингу, фітнесу та атлетизму в Австрії.
Анна працює в техніці живопису пастель.